Wysyłki i zwroty
Twoja paczka:
Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1-2 dni od otrzymania płatności i są wysyłane za pośrednictwem wybranej przez Kupującego firmy ze śledzeniem i nadawaniem bez podpisu. Jeśli wolisz dostawę  z wymaganym podpisem, zostanie naliczona dodatkowa opłata, dlatego przed wybraniem tej metody skontaktuj się z nami. Bez względu na to, jakiego rodzaju przesyłki wybierzesz, otrzymasz od nas link do śledzenia przesyłki online.
Jeżeli nie wybierzesz firmy – wybierzemy taką firmę, dzięki której dostawa nastąpi najszybciej.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne i koszty pakowania, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, natomiast opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Zalecamy zgrupowanie artykułów w jednym zamówieniu. Nie możemy zgrupować dwóch odrębnych zamówień złożonych oddzielnie, a opłaty za wysyłkę będą naliczane dla każdego z nich. Paczka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale należy zachować szczególną ostrożność w celu ochrony delikatnych przedmiotów.

Pudełka są pokaźnych rozmiarów, a Twoje przedmioty są dobrze chronione.

Zwroty - 

Zwroty dla osób fizyczny - w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki możesz odesłać produkt. O chęci zwrotu prosimy poinformować mailowo. biuro@ansgraf.pl

Przesyłkę należy odesłać na swój koszt na adres:

Ansgra.pl Sp. z o.o.

ul. Ułanów 21b

31-450 Kraków

Zwroty dla firm - proszę o kontakt telefoniczny celem ustalenia zasad i warunków. Tel 662 900 055